4 721 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. 14.05.26 була на обстеженні в кабінеті мамографії.Хочу подякувати спеціалісту Кравченко(нажаль ініціали не запам’ятала) за дуже ввічливе і уважне обстеження.Людина на своєму місці.Залишились тільки приємні емоції.Бажаю всім миру і благополуччя.

  2. Доброго вечора!
    Дуже вдячні з дружиною за вашу професійну допомогу у народженні малюка. Хочемо окремо виділити Зьому Ярослава Володимировича та його команду за їхній професійний і людяний підхід до нас, вони зробили все неймовірно в непростій ситуації і подарували нам наше головне щастя. Будучи на партнерських пологах я з дружиною відчував підтримку та турботу. Дякуємо персоналу за їхню увагу. Часто заходять, дають поради і підтримують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *