14.05.26 була на обстеженні в кабінеті мамографії.Хочу подякувати спеціалісту Кравченко(нажаль ініціали не запам’ятала) за дуже ввічливе і уважне обстеження.Людина на своєму місці.Залишились тільки приємні емоції.Бажаю всім миру і благополуччя.
Доброго вечора!
Дуже вдячні з дружиною за вашу професійну допомогу у народженні малюка. Хочемо окремо виділити Зьому Ярослава Володимировича та його команду за їхній професійний і людяний підхід до нас, вони зробили все неймовірно в непростій ситуації і подарували нам наше головне щастя. Будучи на партнерських пологах я з дружиною відчував підтримку та турботу. Дякуємо персоналу за їхню увагу. Часто заходять, дають поради і підтримують.
14.05.26 була на обстеженні в кабінеті мамографії.Хочу подякувати спеціалісту Кравченко(нажаль ініціали не запам’ятала) за дуже ввічливе і уважне обстеження.Людина на своєму місці.Залишились тільки приємні емоції.Бажаю всім миру і благополуччя.
Добрий день, Людмила.
Дякуємо за відгук.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Доброго вечора!
Дуже вдячні з дружиною за вашу професійну допомогу у народженні малюка. Хочемо окремо виділити Зьому Ярослава Володимировича та його команду за їхній професійний і людяний підхід до нас, вони зробили все неймовірно в непростій ситуації і подарували нам наше головне щастя. Будучи на партнерських пологах я з дружиною відчував підтримку та турботу. Дякуємо персоналу за їхню увагу. Часто заходять, дають поради і підтримують.
Добрий день.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.