1 069 thoughts on “Відгуки та коментарі

 1. Нам з дружиною все максимально сподобалось👍 Від кожного хто був в той час з працівників для було максимум уваги, максимум підтримки і неймовірне терпіння і розуміння. Не знаю звідки ви черпаєте свою енергію для роботи але ви просто нереально круті, позитивні, добрі і щирі. Дякуємо вам за це. Нам ще й пощастило, бо в день пологів ми були одні хто народжували, тому все відділення було в нашій родовій палаті і всі нас підтримували. Я не запамʼятав всіх імен (на лиця просто памʼять хороша, а от на імена не дуже) але ми вдячні і пані Владі за її професіоналізм і постійний нагляд і пані Олені за її теплі слова підтримки, пояснення і витримку, пані в зеленому костюмі яка нам так по простому і по домашньому нам допомогала і підказувала якісь важливі речі, і пані в бежевому костюмі за огляди і посмішку, і пану Андрію за професіоналізм і постійні пояснення своїх дій як лікаря (що дуже важливо коли сам майже нічого не розуміючи хочеш зрозуміть шо відбувається і чому) і двом пані в червоних костюмах за теплі слова і медсестрам і лікарям з 2 поверху які увечері і вночі і зранку нас підтримували, допомогали і багато що пояснювали і вчили. Взагалом дякуємо величезне всім працівникам, лікарям, медсестрам, акушерам, технічному персоналу за вашу роботу і те що перетворили неділю 19 листопада на один із найщасливіших днів у нашому житті❤️

  1. Доброго дня, Андрій.

   Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
   Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
   Завжди Вам раді.

 2. Доброго вечора. Хочу висловити щиру вдячність всім працівникам акушерського відділення за допомогу та підтримку в народженні та догляді за нашою дитиною. Вельми дякую акушерці, Пишній Тетяні, що приймала пологи – дуже чуйна та хороша людина, крутий та талановитий спеціаліст, майстриня своєї справи.
  У відділенні всі дуже привітні та готові в будь-який момент надати допомогу та підказати-показати як поводитися з новонародженим, як правильно вигодовувати дитину. Все просто неперевершено – одне задоволення перебувати в пологовому. В кімнатах чисто, охайно, є всі необхідні меблі, комфортні ліжка, індивідуальні душові кабінки та санвузол. Харчування триразове і дуже смачне. У перебуванні саме в цьому пологовому практично все в плюсах, але єдиний мінус це те, що в кімнаті трішки прохолодно над ранок тому що тягне з-під підвіконня. Але ми не пожалкували, що обрали саме цей пологовий для народження нашого первістка.

  1. Доброго дня, Юлія.

   Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
   Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
   Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *