1 351 thoughts on “Відгуки та коментарі

 1. Велика вдячність і низький уклін лікарю Зеленьку Андрію Володимировичу і анестезіологу Мазуркевичу Ігорю Петровичу, всій команді пологового. Дякуємо за донечку. Бажаємо процвітання вашому закладу, вдачі і благословення співробітникам.

  1. Доброго дня, Вадим.

   Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
   Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
   Завжди Вам раді.

 2. Хочу подякувати медичному персоналу гінекологічного відділення! Лікарі, медсестри , санітарки працюють у чудовому «тандемі» професіоналів, обʼєднаних метою не просто профільно допомогти пацієнтам, а й психологічно і морально підтримати їх.
  Цьому ж сприяє сучасне облаштування палат та сантехнічних кімнат, а головне – медичне обладнання.

  Особисто вдячна лікарці, яка мене оперувала та супроводжувала на етапі реабілітації Світлану Кріт. Я і попередньо чула про неї чудові відгуки як про високого рівня професіонала. І тепер сама в цьому впевнилась. До того ж вона чуйна і уважна щодо потреби поцієнта.

  Окрема хочу сказати добрі слова про анестезіолога Володимира Руденка. Професійні дії та підтримка анестезіолога важливі не тільки під час операції, а і у післяопераційний період. І я відчула це на собі. За що йому велика дяка.

  Була також приємно вражена чистотою і охайністю у приміщенні гінекологічного відділення, що забезпечують медсестри та санітарочки, Вони, до того ж, завжди допомагають пацієнтам з їхніми проблемами та підтримують. Особливо хочу висловити за це дяку медсестрі Аллі Торгонській та санітарці Лідії Зелінській. З перших хвилин після операції вони мене підбадьорювали та піклувалися. Мені дуже допомогла їх підтримка.

  І звичайно не можу не згадати про Пашу Семенчук, яка розвозила їжу по палатам. Вона чуйна і турботлива до пацієнтів з особливими потребами. Тому хочу подякувати і їй.

  І звичайно, хочу відмітити кухарів, що готують їжу для пацієнтів цього медичного закладу. Це не «общепіт» це майже домашня кухня. Дуже смачно, поживно., та корисно. За тиждень, що я перебувала у закладі, щоденне меню жодного разу не повторювалось.

  Дякую, і низький вам всім уклін.

  1. Доброго дня, Анжела Іванова.

   Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
   Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
   Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *