4 750 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Доброго дня. Перші пологи, перша дитинка, дуже хвилюючі моменти. Не пошкодувала, що була на обліку та народжувала саме в Черкаському міському пологовому будинку. Медвечук Люба Василівна – лікар, який завжди підтримає, вислухає, заспокоїть. Дякую окремо лікарці Горб Аліні Олегівні, і також черговим лікарям, медсестрам та персоналу за підтримку під час пологів, цінно розуміти, що ти в надійних руках.
    В післяпологовому відділенні також сподобалось, відповідальний персонал, який знає свою справу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *