Доброго дня. Перші пологи, перша дитинка, дуже хвилюючі моменти. Не пошкодувала, що була на обліку та народжувала саме в Черкаському міському пологовому будинку. Медвечук Люба Василівна – лікар, який завжди підтримає, вислухає, заспокоїть. Дякую окремо лікарці Горб Аліні Олегівні, і також черговим лікарям, медсестрам та персоналу за підтримку під час пологів, цінно розуміти, що ти в надійних руках.
В післяпологовому відділенні також сподобалось, відповідальний персонал, який знає свою справу.
Доброго дня. Перші пологи, перша дитинка, дуже хвилюючі моменти. Не пошкодувала, що була на обліку та народжувала саме в Черкаському міському пологовому будинку. Медвечук Люба Василівна – лікар, який завжди підтримає, вислухає, заспокоїть. Дякую окремо лікарці Горб Аліні Олегівні, і також черговим лікарям, медсестрам та персоналу за підтримку під час пологів, цінно розуміти, що ти в надійних руках.
В післяпологовому відділенні також сподобалось, відповідальний персонал, який знає свою справу.
Добрий день, Alyona.
Дякуємо за відгук.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.