Доброго дня.
З 16.10.24 по 20.10.24 перебувала в відділенні патології.
20.10.24 пологи з лік. Тронц Л.О та ак.Волошин В.В
З 20.10.24 по 23.10.2024 перебуваю в після пологовому відділенні.
В загальному, на всих етапах і різних змінах персоналу зустрілась з людським, легким ставленням. Привітність, зацікавленість, звітніть, поради, рекомендації кожної зміни! -все сподобалось.
Пологи пройшли завдяки професійній команді легко та без ускладнень.
Після пологів раджу за можливості обирати палату з душем та туалетом в ній, вона платна, але відновлення та догляд за собою і малечею покращується в рази!!
Порівнюючи перебування тут у 2015, 2017 і 2024 роках пологовий будинок розвиввється та процвітає. Молодці.
Вдячна!
Доброго дня.
З 16.10.24 по 20.10.24 перебувала в відділенні патології.
20.10.24 пологи з лік. Тронц Л.О та ак.Волошин В.В
З 20.10.24 по 23.10.2024 перебуваю в після пологовому відділенні.
В загальному, на всих етапах і різних змінах персоналу зустрілась з людським, легким ставленням. Привітність, зацікавленість, звітніть, поради, рекомендації кожної зміни! -все сподобалось.
Пологи пройшли завдяки професійній команді легко та без ускладнень.
Після пологів раджу за можливості обирати палату з душем та туалетом в ній, вона платна, але відновлення та догляд за собою і малечею покращується в рази!!
Порівнюючи перебування тут у 2015, 2017 і 2024 роках пологовий будинок розвиввється та процвітає. Молодці.
Вдячна!
Добрий день, Крістіна.
Дякуємо за відгук.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.