4 750 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Доброго дня.
    З 16.10.24 по 20.10.24 перебувала в відділенні патології.
    20.10.24 пологи з лік. Тронц Л.О та ак.Волошин В.В
    З 20.10.24 по 23.10.2024 перебуваю в після пологовому відділенні.
    В загальному, на всих етапах і різних змінах персоналу зустрілась з людським, легким ставленням. Привітність, зацікавленість, звітніть, поради, рекомендації кожної зміни! -все сподобалось.
    Пологи пройшли завдяки професійній команді легко та без ускладнень.
    Після пологів раджу за можливості обирати палату з душем та туалетом в ній, вона платна, але відновлення та догляд за собою і малечею покращується в рази!!
    Порівнюючи перебування тут у 2015, 2017 і 2024 роках пологовий будинок розвиввється та процвітає. Молодці.
    Вдячна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *