Дійсно чудовий заклад!!! )) хочу подякувати лікарю Цимбалісту Сергію Віталійовичу за високий професіоналізм, уважність і доброзичливість. Буду рекомендувати і лікаря і медичний заклад!!! Сьогодні він оперував мене, видаляв поліп. Все пройшло швидко і безболісно. Персонал дуже ввічливий, працюють мультидисциплінарно, як єдине ціле. Дуже Згуртовані, що суттєво відчуваєш при отриманні мед послуги. Палати та й усе відділення з гарним ремонтом, нові ліжка, меблі, сучасна апаратура. Бажаю миру та процвітання!!!🤗
Дійсно чудовий заклад!!! )) хочу подякувати лікарю Цимбалісту Сергію Віталійовичу за високий професіоналізм, уважність і доброзичливість. Буду рекомендувати і лікаря і медичний заклад!!! Сьогодні він оперував мене, видаляв поліп. Все пройшло швидко і безболісно. Персонал дуже ввічливий, працюють мультидисциплінарно, як єдине ціле. Дуже Згуртовані, що суттєво відчуваєш при отриманні мед послуги. Палати та й усе відділення з гарним ремонтом, нові ліжка, меблі, сучасна апаратура. Бажаю миру та процвітання!!!🤗
Добрий день, Тетяна.
Дякуємо за відгук.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.