4 750 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Дійсно чудовий заклад!!! )) хочу подякувати лікарю Цимбалісту Сергію Віталійовичу за високий професіоналізм, уважність і доброзичливість. Буду рекомендувати і лікаря і медичний заклад!!! Сьогодні він оперував мене, видаляв поліп. Все пройшло швидко і безболісно. Персонал дуже ввічливий, працюють мультидисциплінарно, як єдине ціле. Дуже Згуртовані, що суттєво відчуваєш при отриманні мед послуги. Палати та й усе відділення з гарним ремонтом, нові ліжка, меблі, сучасна апаратура. Бажаю миру та процвітання!!!🤗

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *