4 750 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Хочу висловити подяку медперсоналу гінекологічного відділення. Професіоналізм, людяність, увага і підтримка – якості, що приматанні усім працівникам цього відділення. Комфортабельні палати з усіма зручностями, сучасні медичні ліжка з можливістю регулювання, смачна кухня.
    А особлива подяка чудовому професіоналу, лікарю-хірургу Троценку Петру Михайловичу !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *