Дуже дякую персоналу професіоналів гінекологічного відділення за їхню таку нелегку роботу,за допомогу, за гарне ставлення та турботу, у відділенні дуже комфортні умови перебування. Всім рекомендую!!! Відповіcти
Дуже дякую персоналу професіоналів гінекологічного відділення за їхню таку нелегку роботу,за допомогу, за гарне ставлення та турботу, у відділенні дуже комфортні умови перебування.
Всім рекомендую!!!