Хочу подякувати персоналу за їх професіоналізм та допомогу. Особлива подяка лікарю яка приймала пологи Семеняк Людмила Євгенівна. В лікарні гарні умови у всіх відділеннях. Відповіcти
Добрий день, Дар‘я. Дякуємо за відгук. Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Хочу подякувати персоналу за їх професіоналізм та допомогу. Особлива подяка лікарю яка приймала пологи Семеняк Людмила Євгенівна.
В лікарні гарні умови у всіх відділеннях.
Добрий день, Дар‘я.
Дякуємо за відгук.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.