4 752 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Хочу подякувати персоналу за їх професіоналізм та допомогу. Особлива подяка лікарю яка приймала пологи Семеняк Людмила Євгенівна.
    В лікарні гарні умови у всіх відділеннях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *