4 752 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Чудовий заклад !!!
    Народжувала тут ! Все пройшло добре ! Вдячна лікарям за професіоналізмі, повагу, підтримку, розуміння !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *