Чудовий заклад !!! Народжувала тут ! Все пройшло добре ! Вдячна лікарям за професіоналізмі, повагу, підтримку, розуміння ! Відповіcти
Добрий день, Євгенія. Дякуємо за відгук. Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Чудовий заклад !!!
Народжувала тут ! Все пройшло добре ! Вдячна лікарям за професіоналізмі, повагу, підтримку, розуміння !
Добрий день, Євгенія.
Дякуємо за відгук.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.