Дуже чудовий персонал і в пологовому і післяпологовому відділені
Акушерки і лікарі дуже лояльні і розуміючи все розповідають і пояснюють доступно
Але є питання по палаті післяродомом відділені матраси дуже шумні що шорхають плюс постіль постійно злазить,не зручно спати
Немає приглушеного світла в палатах дуже яскві всі лампи спати не дуже зручно (платна палата)
І є негативний досвід з списком на пологи його потрібно про редагувати тому що приїжджаєш і по факту кучу всього треба докупляти (перчатки які взагалі не вказані ) кількість пелюшок ,рушників ,і розходних матеріалів
Зверніть будь ласка увагу )!
Доброго дня!
Ми щиро вдячні Вам за Ваш відгук, що поділились своїми емоціями та враженнями. Дякуємо, що обираєте нас, ми обовʼязково приймемо до уваги, і нам дуже шкода, що Ваше враження було не таким, як очікували.
Дуже чудовий персонал і в пологовому і післяпологовому відділені
Акушерки і лікарі дуже лояльні і розуміючи все розповідають і пояснюють доступно
Але є питання по палаті післяродомом відділені матраси дуже шумні що шорхають плюс постіль постійно злазить,не зручно спати
Немає приглушеного світла в палатах дуже яскві всі лампи спати не дуже зручно (платна палата)
І є негативний досвід з списком на пологи його потрібно про редагувати тому що приїжджаєш і по факту кучу всього треба докупляти (перчатки які взагалі не вказані ) кількість пелюшок ,рушників ,і розходних матеріалів
Зверніть будь ласка увагу )!
Доброго дня!
Ми щиро вдячні Вам за Ваш відгук, що поділились своїми емоціями та враженнями. Дякуємо, що обираєте нас, ми обовʼязково приймемо до уваги, і нам дуже шкода, що Ваше враження було не таким, як очікували.