4 752 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Я народжувала 12.06.2026 в Черкаському пологовому будинку. Хочу висловити подяку всьому персоналу акушерського відділення за їх чуйне ставлення та допомогу при пологах. Я безмежно вдячна лікарю Валентині Василівні та акушеру Вікторії Вікторівні, як приймали в мене пологи, за їх людяність та високий професіоналізм, що допомогли мені народити здорового синочка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *