Дуже дякую Ользі Іванівні, дуже гарно пройшла операція. Інші лікарі та медсестри приділяли багато уваги, все пройшло добре. Відповіcти
Добрий день, Марина. Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників. Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі. Завжди Вам раді.
Дуже дякую Ользі Іванівні, дуже гарно пройшла операція. Інші лікарі та медсестри приділяли багато уваги, все пройшло добре.
Добрий день, Марина.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.