4 750 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. В пологовому відділенні дуже хороші лікарі гарно і якісно виконують свою роботу, дуже задоволена ними. В післяпологовому також всі добрі і чуйні. Дуже дякуємо за турботу)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *