В пологовому відділенні дуже хороші лікарі гарно і якісно виконують свою роботу, дуже задоволена ними. В післяпологовому також всі добрі і чуйні. Дуже дякуємо за турботу))) Відповіcти
В пологовому відділенні дуже хороші лікарі гарно і якісно виконують свою роботу, дуже задоволена ними. В післяпологовому також всі добрі і чуйні. Дуже дякуємо за турботу)))
Добрий день.
Дякуємо за відгук.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.