Дякуємо персоналу пологового будинку за підтримку, чуйність та високий професіоналізм! Завдяки вам ці перші дені пройшли у спокої та з відчуттям повної безпеки. Палати дуже затишні, чисті, є все необхідне для комфорту мами і малюка. Ми дякуємо за вашу турботу та тепло
Дякуємо персоналу пологового будинку за підтримку, чуйність та високий професіоналізм! Завдяки вам ці перші дені пройшли у спокої та з відчуттям повної безпеки. Палати дуже затишні, чисті, є все необхідне для комфорту мами і малюка. Ми дякуємо за вашу турботу та тепло
Добрий день, Альбіна.
Дякуємо за відгук.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.