Хочу висловити величезну подяку лікарю Грабар Ользі Анатоліївні за її високий професіоналізм, чуйність та турботу. Вона була поруч у найважливіші моменти, завжди підтримувала та давала впевненість.
Також я безмежно вдячна всім лікарям та всьому персоналу відділення, які були поруч, за їхню злагоджену роботу, чуйність та створення комфортних умов у такий особливий час. Дякую за вашу працю та вашу турботу!
Хочу висловити величезну подяку лікарю Грабар Ользі Анатоліївні за її високий професіоналізм, чуйність та турботу. Вона була поруч у найважливіші моменти, завжди підтримувала та давала впевненість.
Також я безмежно вдячна всім лікарям та всьому персоналу відділення, які були поруч, за їхню злагоджену роботу, чуйність та створення комфортних умов у такий особливий час. Дякую за вашу працю та вашу турботу!
Добрий день, Оксана.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.