4 752 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Хочу висловити величезну подяку лікарю Грабар Ользі Анатоліївні за її високий професіоналізм, чуйність та турботу. Вона була поруч у найважливіші моменти, завжди підтримувала та давала впевненість.
    Також я безмежно вдячна всім лікарям та всьому персоналу відділення, які були поруч, за їхню злагоджену роботу, чуйність та створення комфортних умов у такий особливий час. Дякую за вашу працю та вашу турботу!

    1. Добрий день, Оксана.

      Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *