4 750 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Прекрасний колектив, лікарі справді професіонали своєї справи. А також дуже добре ставляться до пацієнта. Мені лікар під час пологів робила чай, перепитувала чи не забуваю його пити, так як могло бути екс.кесарське а мені потрібні сили. Але дякую всій команді – і під керівництвом зав.відділеня пологи були фізіологічні.
    Хоч пологи процес не з приємних, та народжувати у вас мені сподобалося)

    Неонатолог Наталія Константинівна – золотко. Спокійна, розумна і як людина дуже хороша. Виявила патологію сердечка в дитини і турбувалася про стан після виписки.

    Медсестрички – всі молодці, добре ставилися, терпеливо відповідали на всі запитання.
    Ніхто не сварив але й підказували, якщо робила щось не правильно в догляді за дитинкою.

    Їжа дуже смачна
    В нас була безкоштовна палата – то в ній було все, що потрібно, і найважливіше, що кожна палата на одну породіллю.

    1. Добрий день, Вікторія.

      Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *