Прекрасний колектив, лікарі справді професіонали своєї справи. А також дуже добре ставляться до пацієнта. Мені лікар під час пологів робила чай, перепитувала чи не забуваю його пити, так як могло бути екс.кесарське а мені потрібні сили. Але дякую всій команді – і під керівництвом зав.відділеня пологи були фізіологічні.
Хоч пологи процес не з приємних, та народжувати у вас мені сподобалося)
Неонатолог Наталія Константинівна – золотко. Спокійна, розумна і як людина дуже хороша. Виявила патологію сердечка в дитини і турбувалася про стан після виписки.
Медсестрички – всі молодці, добре ставилися, терпеливо відповідали на всі запитання.
Ніхто не сварив але й підказували, якщо робила щось не правильно в догляді за дитинкою.
Їжа дуже смачна
В нас була безкоштовна палата – то в ній було все, що потрібно, і найважливіше, що кожна палата на одну породіллю.
Прекрасний колектив, лікарі справді професіонали своєї справи. А також дуже добре ставляться до пацієнта. Мені лікар під час пологів робила чай, перепитувала чи не забуваю його пити, так як могло бути екс.кесарське а мені потрібні сили. Але дякую всій команді – і під керівництвом зав.відділеня пологи були фізіологічні.
Хоч пологи процес не з приємних, та народжувати у вас мені сподобалося)
Неонатолог Наталія Константинівна – золотко. Спокійна, розумна і як людина дуже хороша. Виявила патологію сердечка в дитини і турбувалася про стан після виписки.
Медсестрички – всі молодці, добре ставилися, терпеливо відповідали на всі запитання.
Ніхто не сварив але й підказували, якщо робила щось не правильно в догляді за дитинкою.
Їжа дуже смачна
В нас була безкоштовна палата – то в ній було все, що потрібно, і найважливіше, що кожна палата на одну породіллю.
Добрий день, Вікторія.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.