Найщиріша подяка хорошій чуйній людині, найкращому лікарю Дайнеці Ірині Володимирівні.Дуже рада, що обрала Вас, Ірино Володимирівно. Дякуючи Вашому професіоналізму, чуйності , відданості своїй роботі, я маю хороших, здорових діток. При спілкуванні з вами зникає страх перед невідомістю, з’являється відчуття безпеки і впевненості . Ви – найкраща!
Дуже вдячна лікарям і всьому персоналу пологового будинку. Тут працюють вмілі, досвідчені, обізнані фахівці. Люди , які не просто виконують свої посадові обов’язки, а оточують пацієнта увагою, чуйністю, своєю добротою. Кожен працівник цього пологового будинку заслуговує на вдячність і повагу. Хочу побажати, щоб добро, яке ви робите людям, поверталось до вас сторицею.
Дякую і рекомендую всім, хто потребує..
Найщиріша подяка хорошій чуйній людині, найкращому лікарю Дайнеці Ірині Володимирівні.Дуже рада, що обрала Вас, Ірино Володимирівно. Дякуючи Вашому професіоналізму, чуйності , відданості своїй роботі, я маю хороших, здорових діток. При спілкуванні з вами зникає страх перед невідомістю, з’являється відчуття безпеки і впевненості . Ви – найкраща!
Дуже вдячна лікарям і всьому персоналу пологового будинку. Тут працюють вмілі, досвідчені, обізнані фахівці. Люди , які не просто виконують свої посадові обов’язки, а оточують пацієнта увагою, чуйністю, своєю добротою. Кожен працівник цього пологового будинку заслуговує на вдячність і повагу. Хочу побажати, щоб добро, яке ви робите людям, поверталось до вас сторицею.
Дякую і рекомендую всім, хто потребує..
Добрий день, Юлія.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.