18030 м.Черкаси, вул.Чехова, 101
стіл довідок телефон
E-mail : roddom101@ukr.net

Відділення патології вагітності є одним із структурних підрозділів акушерського стаціонару та забезпечує надання стаціонарних медичних послуг в плановому та ургентному порядку під час вагітності з 22 тижнів вагітності і до пологів.
В відділення поступають цілодобово вагітні за направленням лікаря жіночої консультації, суміжних спеціалістів, по “швидкій допомозі” чи за самозверненням. Показаннями до госпіталізації є акушерські ускладнення чи патологія інших ( не статевих ) органів та систем.
Надання медичної допомоги здійснюється відповідно до заключеного договору з НСЗУ по пакету “медичних гарантій” Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій.
В відділенні проводяться необхідні обстеження, в тому числі ультразвукове та кардіотокографічне, цілодобовий нагляд за станом вагітних та їх плодів, допологова підготовка та підготовка до кесарського розтину та інші процедури і обстеження. Щосереди та за потребою проводяться огляди вагітних терапевтом. В відділенні також працює за сумісництвом офтальмолог.
Наші вагітні пацієнтки мають можливість отримати психологічну підтримку та психологічне налаштування на сприятливий перебіг вагітності, позитивні пологи, профілактику післяпологової депресії та налаштування на грудне вигодовування; отримати знання по внутрішньоутробному розвитку плода, гігієні та харчуванню вагітних, партнерських пологах, контрацепції, догляду за новонародженою дитиною, як на он-лайн так і оф-лайн заняттях психолога, лікарів акушерів-гінекологів та неонатологів.


Фахівці відділення патології вагітності:

Гаркавенко Ольга Іванівна

Хмурковський Євген Григорович

Риджаніч Ірина Валентинівна

Ємець Інна Олександрівна

Криворучко Юрій Леонідович

Бондар Ніна Федорівна

Литвин Олександра Володимирівна