Доброго дня,зараз перебуваю на обліку в дуже чудового лікаря,гарної людини до якої ходжу вже більше 10 років Семенова Ніна Олександрівна, дуже велике дякую за чудову підтримку,звісно буду народжувати свою донечку тільки в Черкаському пологовому будинку,тому що тут дійсно гарний підхід як до вагітних так і до новонароджених, дякую за вашу щиру працю,в такий не легкий час
Доброго дня,зараз перебуваю на обліку в дуже чудового лікаря,гарної людини до якої ходжу вже більше 10 років Семенова Ніна Олександрівна, дуже велике дякую за чудову підтримку,звісно буду народжувати свою донечку тільки в Черкаському пологовому будинку,тому що тут дійсно гарний підхід як до вагітних так і до новонароджених, дякую за вашу щиру працю,в такий не легкий час
Добрий день, Світлана.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.