4 753 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Доброго дня,зараз перебуваю на обліку в дуже чудового лікаря,гарної людини до якої ходжу вже більше 10 років Семенова Ніна Олександрівна, дуже велике дякую за чудову підтримку,звісно буду народжувати свою донечку тільки в Черкаському пологовому будинку,тому що тут дійсно гарний підхід як до вагітних так і до новонароджених, дякую за вашу щиру працю,в такий не легкий час

    1. Добрий день, Світлана.

      Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *