4 753 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Доброго дня, народжувала тут донечку, були партнерські пологи. Колектив був дуже уважний, постійно спостерігали за нашим станом, допомагали в пологах та в післяпологовому періоді. Нам допомогли налагодити грудне вигодовування та надали рекомендації по догляду за дитиною. Окремо хотілось би виділити Філоненка А. М. в якого перебувала на обліку. Лікаря Семеняку Л. Є., акушерку Сальнікову С. В. які приймали пологи. Та педіатра Солощенко Н. К., яка надала невідкладну допомогу в пологах та вела нас в після пологовому періоді.

    1. Добрий день, Надія.

      Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *