4 753 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Народжую тут вдруге. Лежала і відділенні патології, дуже уважний і привітний персонал, відповідали на всі питання, були ввічливі і терплячі.
    При народженні синочка лікар і акушер швидко реагували і професійно виконали всі свої обов’язки. Дуже комфортно себе почувала, була колосальна психологічна підтримка з боку мед. працівників. У палаті, з немовлям, відчували себе майже як вдома, всі з великим розумінням і повагою відносилися. Всім вдячна безмежно за вашу працю!!! Ваша робота – одна з найважчих і найважливіших у світі. Хай у ваше життя входить щастя з кожним народженим малюком!!!

    1. Добрий день, Аліна.

      Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *