4 753 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Народжували тут першу дитинку, все дуже сильно сподобалось. Гарні умови, кваліфіковані лікарі, привітний персонал. Пологи пройшли чудово. Особливе дякуємо хотіли передати Бабич Владиславі Володимирівні, Басаи Вікторії Володимирівні і санітарочкі Ніні Миколаївні, Дякуємо, що допомогли народити наше щастячко!

    1. Добрий день, Таїса.

      Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *