Народжувала нещодавно, був кесарів розтин, лікарі турбувалися і постійно цікавились станом , медсестри і акушерки в післяпологовому відділенні приємні і зацікавлені в тому щоб було комфортно. Хочу також згадати жінку акушерка Світлана яка працює в післяопераційній палаті , вона прекрасна людина і спеціаліст було дуже приємно і вона робила все щоб в тяжкий післяопераційний період було комфортно. Дякую лікарям які допомогли моїй дитині зʼявитися на цей світ , які знають свою справу і є справжніми спеціалістами . Також хочу подякувати своєму лікарю у якого була на обліку Лозенко Ілоні Павлівній вона супер ! Дякую кожному
Народжувала нещодавно, був кесарів розтин, лікарі турбувалися і постійно цікавились станом , медсестри і акушерки в післяпологовому відділенні приємні і зацікавлені в тому щоб було комфортно. Хочу також згадати жінку акушерка Світлана яка працює в післяопераційній палаті , вона прекрасна людина і спеціаліст було дуже приємно і вона робила все щоб в тяжкий післяопераційний період було комфортно. Дякую лікарям які допомогли моїй дитині зʼявитися на цей світ , які знають свою справу і є справжніми спеціалістами . Також хочу подякувати своєму лікарю у якого була на обліку Лозенко Ілоні Павлівній вона супер ! Дякую кожному
Добрий день, Тетяна.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.