4 753 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Народжувала нещодавно, був кесарів розтин, лікарі турбувалися і постійно цікавились станом , медсестри і акушерки в післяпологовому відділенні приємні і зацікавлені в тому щоб було комфортно. Хочу також згадати жінку акушерка Світлана яка працює в післяопераційній палаті , вона прекрасна людина і спеціаліст було дуже приємно і вона робила все щоб в тяжкий післяопераційний період було комфортно. Дякую лікарям які допомогли моїй дитині зʼявитися на цей світ , які знають свою справу і є справжніми спеціалістами . Також хочу подякувати своєму лікарю у якого була на обліку Лозенко Ілоні Павлівній вона супер ! Дякую кожному

    1. Добрий день, Тетяна.

      Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *