Хочу подякувати персоналу післяпологового відділення. Завжди приходили на допомогу, підтримували. Особлива подяка лікарю Семеняк Людмилі Євгеніївні. Завдяки її зусиллям пологи пройшли швидко і без наслідків. Відповіcти
Добрий день, Альона. Дякуємо за відгук. Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Хочу подякувати персоналу післяпологового відділення. Завжди приходили на допомогу, підтримували. Особлива подяка лікарю Семеняк Людмилі Євгеніївні. Завдяки її зусиллям пологи пройшли швидко і без наслідків.
Добрий день, Альона.
Дякуємо за відгук.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.