4 753 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Хочу подякувати персоналу післяпологового відділення. Завжди приходили на допомогу, підтримували. Особлива подяка лікарю Семеняк Людмилі Євгеніївні. Завдяки її зусиллям пологи пройшли швидко і без наслідків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *