Хочу лишити позитивний відгук про Кравець Ліну Сергіївну з жіночої консультації. Стояла в неї на обліку по вагітності, все було чудово, нічого лишнього, все чітко та зрозуміло в любому питанні. Дуже рекомендую. Відповіcти
Добрий день, Дар‘я. Дякуємо за відгук. Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Хочу лишити позитивний відгук про Кравець Ліну Сергіївну з жіночої консультації. Стояла в неї на обліку по вагітності, все було чудово, нічого лишнього, все чітко та зрозуміло в любому питанні.
Дуже рекомендую.
Добрий день, Дар‘я.
Дякуємо за відгук.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.