Хочу висловити свою подяку Кравець Ліні Сергіївні, та її команді. Лікар від Бога, ввічлива, дуже приємна, завжди підкаже, заспокоїть і підтримає! Всім хто планує ставати на облік по вагітності, або просто шукають класного професіонала, то це тільки Ліна Сергіївна! Дуже дякуємо, що з вашою допомогою виносила омріяну донечку! Щиро вдячна!
Хочу висловити свою подяку Кравець Ліні Сергіївні, та її команді. Лікар від Бога, ввічлива, дуже приємна, завжди підкаже, заспокоїть і підтримає! Всім хто планує ставати на облік по вагітності, або просто шукають класного професіонала, то це тільки Ліна Сергіївна! Дуже дякуємо, що з вашою допомогою виносила омріяну донечку! Щиро вдячна!
Добрий день, Інна.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.