12,06.26 мені зробили оперативну гістероскопію.Я дуже вдячна Кріт С В. за професіоналізм і уважність.Приємно вразив весь колектив гінекологічного відділення,відношення до пацієнтів просто супер класне.Бажаю всім мирного неба і благополуччя. Відповіcти
Добрий день, Людмила. Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників. Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі. Завжди Вам раді.
12,06.26 мені зробили оперативну гістероскопію.Я дуже вдячна Кріт С В. за професіоналізм і уважність.Приємно вразив весь колектив гінекологічного відділення,відношення до пацієнтів просто супер класне.Бажаю всім мирного неба і благополуччя.
Добрий день, Людмила.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.