Дякую всьому персоналу за пологи.
Дякую лікарям, що постійно навідуються до тебе та дитини.
Один мінус, можливо, особисто для мене: у допологовій кімнаті ліжко (точніше, сам матрац) м’яке та зручне, а у післяпологовій — матрац, наче на дровах лежиш.
Доброго дня!
Ми щиро вдячні Вам за Ваш відгук, що поділились своїми емоціями та враженнями. Дякуємо, що обираєте нас, ми обовʼязково приймемо до уваги, і нам дуже шкода, що Ваше враження було не таким, як очікували.
Дякую всьому персоналу за пологи.
Дякую лікарям, що постійно навідуються до тебе та дитини.
Один мінус, можливо, особисто для мене: у допологовій кімнаті ліжко (точніше, сам матрац) м’яке та зручне, а у післяпологовій — матрац, наче на дровах лежиш.
Доброго дня!
Ми щиро вдячні Вам за Ваш відгук, що поділились своїми емоціями та враженнями. Дякуємо, що обираєте нас, ми обовʼязково приймемо до уваги, і нам дуже шкода, що Ваше враження було не таким, як очікували.