4 753 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Дякую всьому персоналу за пологи.
    Дякую лікарям, що постійно навідуються до тебе та дитини.
    Один мінус, можливо, особисто для мене: у допологовій кімнаті ліжко (точніше, сам матрац) м’яке та зручне, а у післяпологовій — матрац, наче на дровах лежиш.

    1. Доброго дня!
      Ми щиро вдячні Вам за Ваш відгук, що поділились своїми емоціями та враженнями. Дякуємо, що обираєте нас, ми обовʼязково приймемо до уваги, і нам дуже шкода, що Ваше враження було не таким, як очікували.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *