Залишилися дуже хороші враження від перебування в Черкаському міському пологовому будинку. Тут створені комфортні умови для пацієнтів.
Хочу щиро подякувати лікарю Дейнека Ірині Володимирівні за професіоналізм, уважне ставлення та якісно проведене лікування. Відчувалося, що я знаходжуся в надійних руках.
Також дякую всьому колективу за турботу, чуйність і гарне ставлення. Окремо хочу відзначити комфортні палати, чистоту та сучасне оснащення лікарні, що створює хороші умови для перебування та відновлення.
Бажаю всьому колективу здоров’я, професійних успіхів та мирного неба. Дякую за вашу працю!
Залишилися дуже хороші враження від перебування в Черкаському міському пологовому будинку. Тут створені комфортні умови для пацієнтів.
Хочу щиро подякувати лікарю Дейнека Ірині Володимирівні за професіоналізм, уважне ставлення та якісно проведене лікування. Відчувалося, що я знаходжуся в надійних руках.
Також дякую всьому колективу за турботу, чуйність і гарне ставлення. Окремо хочу відзначити комфортні палати, чистоту та сучасне оснащення лікарні, що створює хороші умови для перебування та відновлення.
Бажаю всьому колективу здоров’я, професійних успіхів та мирного неба. Дякую за вашу працю!
Добрий день, Софія.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.