4 753 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Щиро вдячна всьому персоналу пологового будинку 🫶🏻 все пройшло чудово, на обліку стояла в Деркач Л.М.
    Операцію провели успішно, особливо вдячна акушерочкам з палати інтенсивної терапії, які першу добу були біля мене. Післяпологову палату взяли платну, теж всім задоволені!

    1. Добрий день, Вікторія.

      Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *