Залишились хороші враження від персоналу, як до пологів так і після пологів. Дівчата великі молодці, дякую .
Але є нюанс в палаті платній після пологовій, я була в другій. Матраси просто жахливо не зручні, ще додає десконфорту це клійонка яка постійно шарудить.
Доброго дня!
Ми щиро вдячні Вам за Ваш відгук, що поділились своїми емоціями та враженнями. Дякуємо, що обираєте нас, ми обовʼязково приймемо до уваги, і нам дуже шкода, що Ваше враження було не таким, як очікували.
Залишились хороші враження від персоналу, як до пологів так і після пологів. Дівчата великі молодці, дякую .
Але є нюанс в палаті платній після пологовій, я була в другій. Матраси просто жахливо не зручні, ще додає десконфорту це клійонка яка постійно шарудить.
Доброго дня!
Ми щиро вдячні Вам за Ваш відгук, що поділились своїми емоціями та враженнями. Дякуємо, що обираєте нас, ми обовʼязково приймемо до уваги, і нам дуже шкода, що Ваше враження було не таким, як очікували.