Я 13.06.2026 народжувала у Черкаському міському пологовому будинку “Центр матері та дитини”, і не пожаліла що вибрала саме цей пологовий будинок для народження своєї дівчинки, тому що тут грамотні та компетентні лікарі, і уважний персонал. Дякую за вашу не легку працю і вашу увагу.
Я 13.06.2026 народжувала у Черкаському міському пологовому будинку “Центр матері та дитини”, і не пожаліла що вибрала саме цей пологовий будинок для народження своєї дівчинки, тому що тут грамотні та компетентні лікарі, і уважний персонал. Дякую за вашу не легку працю і вашу увагу.
Добрий день, Вікторія.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.