4 752 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Я 13.06.2026 народжувала у Черкаському міському пологовому будинку “Центр матері та дитини”, і не пожаліла що вибрала саме цей пологовий будинок для народження своєї дівчинки, тому що тут грамотні та компетентні лікарі, і уважний персонал. Дякую за вашу не легку працю і вашу увагу.

    1. Добрий день, Вікторія.

      Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *