4 750 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Величезна подяка персоналу гінекологічного відділення. Лікувалася я у лікаря Кріт Світлани Василівни це висококваліфікований спеціаліст, ввічливий, уважний. За лікування, турботу щиро дякую. Медичний персонал чудовий. Всі доброзичливі, уважні. У відділенні чисто, тепло.

    1. Доброго дня, Безугла Лариса.

      Дякуємо за відгук.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *