Величезна подяка персоналу гінекологічного відділення. Лікувалася я у лікаря Кріт Світлани Василівни це висококваліфікований спеціаліст, ввічливий, уважний. За лікування, турботу щиро дякую. Медичний персонал чудовий. Всі доброзичливі, уважні. У відділенні чисто, тепло.
Величезна подяка персоналу гінекологічного відділення. Лікувалася я у лікаря Кріт Світлани Василівни це висококваліфікований спеціаліст, ввічливий, уважний. За лікування, турботу щиро дякую. Медичний персонал чудовий. Всі доброзичливі, уважні. У відділенні чисто, тепло.
Доброго дня, Безугла Лариса.
Дякуємо за відгук.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.