Народжували вперше, вибрали ваш заклад, нам все дуже сподобалося, лікар та акушерка, які приймала пологи, дуже чуйні та уважні були до мене і допомогли з’явитися нашій донечці на світ. Дякуємо всьому персоналу і в пологовому, і післяпологовому відділеннях за ставлення, за сервіс, все чудово. Ми задоволені та щасливі батьки!
Народжували вперше, вибрали ваш заклад, нам все дуже сподобалося, лікар та акушерка, які приймала пологи, дуже чуйні та уважні були до мене і допомогли з’явитися нашій донечці на світ. Дякуємо всьому персоналу і в пологовому, і післяпологовому відділеннях за ставлення, за сервіс, все чудово. Ми задоволені та щасливі батьки!
Добрий день, Діброва Анастасія.
Дякуємо за відгук.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.