4 754 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Народжували вперше, вибрали ваш заклад, нам все дуже сподобалося, лікар та акушерка, які приймала пологи, дуже чуйні та уважні були до мене і допомогли з’явитися нашій донечці на світ. Дякуємо всьому персоналу і в пологовому, і післяпологовому відділеннях за ставлення, за сервіс, все чудово. Ми задоволені та щасливі батьки!

    1. Добрий день, Діброва Анастасія.

      Дякуємо за відгук.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *