4 754 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Була на прийомі у лікаря Завгородня і можу сказати, що порада моєї куми стати до цього лікаря на облік була гарною.
    Лікар і акушер завжди уважні та надають корисні поради не тільки як медпрацівники, а й як жінки.
    Вони дійсно стараються підтримували і контролювати не тільки фізичний стан вагітних, а й підтримують морально, що дуже важливо.

    1. Добрий день, Самовол Наталія.

      Дякуємо за відгук.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *