Перший раз лежала в гінекології. Враження тільки позитивні. Відділення після ремонту, є окремі палати ціни демократичні, чисто, гарно. Персонал, це взагалі окрема тема. Всі зміни чудові, за тиждень, що я лежала як рідні стали. Ніхто не хамить, всі привітні і завжди з посмішкою, свою роботу виконують на всі 100%. Операцію робила Кріт С.В, лікар від Бога, анастезіолог Руденко взагалі чудова людина, ніби сто років знайомі. Я ніколи від лікарень не отримувала такого позитиву, як в гінекології. Дякую вам, за вашу працю.
Перший раз лежала в гінекології. Враження тільки позитивні. Відділення після ремонту, є окремі палати ціни демократичні, чисто, гарно. Персонал, це взагалі окрема тема. Всі зміни чудові, за тиждень, що я лежала як рідні стали. Ніхто не хамить, всі привітні і завжди з посмішкою, свою роботу виконують на всі 100%. Операцію робила Кріт С.В, лікар від Бога, анастезіолог Руденко взагалі чудова людина, ніби сто років знайомі. Я ніколи від лікарень не отримувала такого позитиву, як в гінекології. Дякую вам, за вашу працю.
Добрий день, Юлія.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.