Були з донькою на прийомі у дитячого гінеколога, Піліпас Олени Олександрівни. Дуже гарний лікар, професіонал свого діла. Приємні враження після прийому, Гарний підхід до дитини з боку лікаря. Раді будемо завітати ще раз. Відповіcти
Добрий день, Олеся. Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників. Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі. Завжди Вам раді.
Були з донькою на прийомі у дитячого гінеколога, Піліпас Олени Олександрівни. Дуже гарний лікар, професіонал свого діла. Приємні враження після прийому, Гарний підхід до дитини з боку лікаря. Раді будемо завітати ще раз.
Добрий день, Олеся.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.