Народжувала вперше і не шкодую , що обрала саме ваш пологовий будинок. Хочу висловити свою подяку усьому персоналу пологового, черговим лікарям, акушерам, неонатологам та медсестрам! Ще окремо хочу подякувати лікарю з грудного вигодовування за консультації та чудовий настрій! У нас була платна палата №7 в якій з вами може залишитись партнер. Дуже зручна та комфортна, є чайник, мікрохвильовка та холодильник, що досить зручно. Душ з гарячою водою та фен. Ми з донечкою задоволені ❤️
Народжувала вперше і не шкодую , що обрала саме ваш пологовий будинок. Хочу висловити свою подяку усьому персоналу пологового, черговим лікарям, акушерам, неонатологам та медсестрам! Ще окремо хочу подякувати лікарю з грудного вигодовування за консультації та чудовий настрій! У нас була платна палата №7 в якій з вами може залишитись партнер. Дуже зручна та комфортна, є чайник, мікрохвильовка та холодильник, що досить зручно. Душ з гарячою водою та фен. Ми з донечкою задоволені ❤️