Лежала в гінекологічному відділенні. Дуже добрий, ввічливий , уважний персонал. Чисті палати. Тиша і спокій. Гарна кухня. Все сподобалось Відповіcти
Лежала в гінекологічному відділенні. Дуже добрий, ввічливий , уважний персонал. Чисті палати. Тиша і спокій. Гарна кухня. Все сподобалось