4 754 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Лежала в гінекологічному відділенні. Дуже добрий, ввічливий , уважний персонал. Чисті палати. Тиша і спокій. Гарна кухня. Все сподобалось

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *