Хочу подякувати лікарю Завгородній Ірині Миколаївні та акушерці Ользі Іванівні, за турботливе ставлення і за профісейну роботу) Відповіcти
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників. Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі. Завжди Вам раді.
Хочу подякувати лікарю Завгородній Ірині Миколаївні та акушерці Ользі Іванівні, за турботливе ставлення і за профісейну роботу)
Добрий день, Вікторія.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.