Нещодавно перебувала у патологічному відділенні, вразило дуже добре ставлення і медперсоналу,і обслуговуючого персоналу. Всі чуйні,чемні,і уважні. Знаходячись тут,не відчуваєш, що ти у лікарні. Іще хотіла сказати, що харчування,немов домашнє,дуже відрізняється,від інших лікарень.
Нещодавно перебувала у патологічному відділенні, вразило дуже добре ставлення і медперсоналу,і обслуговуючого персоналу. Всі чуйні,чемні,і уважні. Знаходячись тут,не відчуваєш, що ти у лікарні. Іще хотіла сказати, що харчування,немов домашнє,дуже відрізняється,від інших лікарень.
Добрий день, Марія.
Дякуємо за відгук.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.