Стою на обліку по вагітності у Сокур Ірини Євгеніївни та медсестрички Любов Федорівни,повністю задоволена їх працею,вмінням знайти підхід,все пояснити,підтримати та відповісти на всі хвилюючі питання,дуже вдячна за їх труд та професійність. Відповіcти
Добрий день, Анастасія. Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників. Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі. Завжди Вам раді.
Стою на обліку по вагітності у Сокур Ірини Євгеніївни та медсестрички Любов Федорівни,повністю задоволена їх працею,вмінням знайти підхід,все пояснити,підтримати та відповісти на всі хвилюючі питання,дуже вдячна за їх труд та професійність.
Добрий день, Анастасія.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.