Хочу подякувати усім працівникам відділення патології вагітності за їх відношення, розуміння за їх підтримку, та умови які вони створюють для жінок в такий період.Хочу додатково відзначити дівчат з кухні.Дуже сподобалося меню. Їжа завжди смачна, свіжо приготовлена, та ароматна. Хоч дуже нудило, та не змогла встояти😊 Кожен працівник на своєму місці! Дуже дякую вам! Мирного та гарного дня вам, та побільше радості.
Хочу подякувати усім працівникам відділення патології вагітності за їх відношення, розуміння за їх підтримку, та умови які вони створюють для жінок в такий період.Хочу додатково відзначити дівчат з кухні.Дуже сподобалося меню. Їжа завжди смачна, свіжо приготовлена, та ароматна. Хоч дуже нудило, та не змогла встояти😊 Кожен працівник на своєму місці! Дуже дякую вам! Мирного та гарного дня вам, та побільше радості.
Добрий день, Алла.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.