4 753 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Була партнером на пологах в червні 2024. Пологи вийшли непростими, але персонал прекрасний. Весь час буди поруч, наставляли та пояснювали, все дуже спокійно і виважено. Окрема вдячність неймовірній Валентині Василівні Волошин, стільки турботи і позитиву, що починаєш думати й собі про дітей😅. З такою акушеркою хоч в космос. Дуже сподіваюсь, що для цього пологового покращать матеріальне забезпечення та зарплати, щоб такі неймовірні команди працювали в найсучасніших комфортних умовах. В пологовому є все необхідне, але нема меж досконалості🥰. Легких всім пологів, все буде прекрасно❤️

    1. Дякую всьому персоналу відділення патології вагітності за чуйне відношення і підтримку. Окрема подяка Ірині Валентинівні, завдяки Вашій підтримці та кваліфікованій роботі на світ зʼявилась моя доця! 🫶

    2. Добрий день, Ольга.

      Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

    3. Добрий день, Наталія.

      Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *