Стою на обліку по вагітності у Сокур Ірини Євгеніївни. Дуже приємний лікар у комунікації, що дозволяє вільно почуватися на прийомі та обговорити всі моменти, що можуть турбувати. Рекомендую!! Відповіcти
Добрий день, Юлія. Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників. Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі. Завжди Вам раді.
Стою на обліку по вагітності у Сокур Ірини Євгеніївни. Дуже приємний лікар у комунікації, що дозволяє вільно почуватися на прийомі та обговорити всі моменти, що можуть турбувати. Рекомендую!!
Добрий день, Юлія.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.