Хочу подякувати персоналу гінекологічного відділення за гарне ставлення та професіоналізм. Особлива подяка лікарю Кріт С.В., спасибі Вам за все, що Ви зробили. Ваша праця — безцінна. Живіть мільйон років! Відповіcти
Добрий день, Людмила. Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників. Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі. Завжди Вам раді.
Хочу подякувати персоналу гінекологічного відділення за гарне ставлення та професіоналізм. Особлива подяка лікарю Кріт С.В., спасибі Вам за все, що Ви зробили. Ваша праця — безцінна. Живіть мільйон років!
Добрий день, Людмила.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.