Дуже гарний і професійний персонал, всі ввічливі і готові допомогти в любий момент, їхнє відношення до пацієнтів просто на вищій сходинці! Дякую Вам! Ще хочеться відзначити чудові палати. Відповіcти
Добрий день, Іра. Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників. Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі. Завжди Вам раді.
Дуже гарний і професійний персонал, всі ввічливі і готові допомогти в любий момент, їхнє відношення до пацієнтів просто на вищій сходинці! Дякую Вам!
Ще хочеться відзначити чудові палати.
Добрий день, Іра.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.