Доброго дня, стояла на обліку вагітності у Сокур Ірини Євгеніївни та медсестри Любов Федорівни і була дуже задоволена їхнім професіоналізмом та турботою. Вони детально пояснювали всі аспекти мого стану і відповідали на всі мої запитання. Я відчувала себе комфортно і впевнено коли приходила на прийом, і вважаю, що моя вагітність пройшла під найкращим можливим наглядом! Дякую🫶🏻☺️👍🏻
Доброго дня, стояла на обліку вагітності у Сокур Ірини Євгеніївни та медсестри Любов Федорівни і була дуже задоволена їхнім професіоналізмом та турботою. Вони детально пояснювали всі аспекти мого стану і відповідали на всі мої запитання. Я відчувала себе комфортно і впевнено коли приходила на прийом, і вважаю, що моя вагітність пройшла під найкращим можливим наглядом! Дякую🫶🏻☺️👍🏻
Добрий день, Анастасія.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.