4 753 thoughts on “Відгуки та коментарі

  1. Доброго дня, стояла на обліку вагітності у Сокур Ірини Євгеніївни та медсестри Любов Федорівни і була дуже задоволена їхнім професіоналізмом та турботою. Вони детально пояснювали всі аспекти мого стану і відповідали на всі мої запитання. Я відчувала себе комфортно і впевнено коли приходила на прийом, і вважаю, що моя вагітність пройшла під найкращим можливим наглядом! Дякую🫶🏻☺️👍🏻

    1. Добрий день, Анастасія.

      Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
      Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
      Завжди Вам раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *