Від щирого серця хочу подякувати Черкаському міському пологовому будинку “Центру Матері та дитини” за професійність, турботу, гарне відношення, слова вдячності і повагу до всього персоналу відділення патології, а також пологового відділення .Висловлюю слова вдячності за кваліфікованість, порядність, доброту та професіоналізм хочеться відзначити головного лікаря лікарні Вітранка Дмитра Васильовича та Гарковенко Ольгу Іванівну за турботу, гарне відношення у проведенні планового кесеровоно розладу, дякуємо що ви допомогли з’явитися на світ нашій довгоочікуваний донечці. Нехай вас Бог завжди оберігає, а Матінка Божа здоров’я посилає. З вдячністю і повагою Світлана та Іван.
Від щирого серця хочу подякувати Черкаському міському пологовому будинку “Центру Матері та дитини” за професійність, турботу, гарне відношення, слова вдячності і повагу до всього персоналу відділення патології, а також пологового відділення .Висловлюю слова вдячності за кваліфікованість, порядність, доброту та професіоналізм хочеться відзначити головного лікаря лікарні Вітранка Дмитра Васильовича та Гарковенко Ольгу Іванівну за турботу, гарне відношення у проведенні планового кесеровоно розладу, дякуємо що ви допомогли з’явитися на світ нашій довгоочікуваний донечці. Нехай вас Бог завжди оберігає, а Матінка Божа здоров’я посилає. З вдячністю і повагою Світлана та Іван.
Добрий день, Дюга Світлана.
Дякуємо за високу оцінку праці наших співробітників.
Ми працюємо для Вас, для комфортного перебування в нашому закладі.
Завжди Вам раді.